Zažijte nevšední dovolenou v Beskydech

dovolená beskydy

Každý chce jistě zažít rok co rok opravdu dobrodružnou dovolenou. Jenže ta se mnohdy neskrývá pouze za zahraničními pobyty někde u moře, ale mnohdy takové velké dobrodružství můžete zažít například také v České republice, která oplývá opravdu skvělými kouty. Pakliže jste nenavštívili alespoň Beskydy, nemůžete vyrazit do zahraničí, protože jste ještě nepoznali krásu Česka. Vydejte se proto přímo do beskydských lesů a vyjděte beskydský nejvyšší vrchol, kterým je Lysá hora.

Při této dovolené však musíte dbát na to nejdůležitější – na ubytování v Beskydech. Tato oblast naprosto oplývá možnostmi k ubytování, přece jen však toužíte po něčem ověřeném. Upřednostňujete ubytování pod Lysou horou, abyste neměli památky či jedinečné turistické trasy daleko. Takových ubytování je naštěstí habaděj, přesto lze doporučit nejlepší z nejlepších. Vždy přihlížejte na dobré recenze a na to, co vám daný podnik může nabídnout navíc. Výhody jsou přece ocenitelné nejen v zaměstnání, ale také v ubytování na vysněné dovolené.

Ubytujte se v rekreačním středisku Sepetná

Mnoho lidí často neví, jestli se má ubytovat v chatě, v hotelu nebo v penzionu. Naštěstí však v Beskydech existuje skvělé rekreační centrum Sepetná, které nabízí všechny výše zmiňované možnosti. Na své si tak přijdou poutníci jedinci, dále také rodiny s dětmi nebo například i party dobrých přátel.

Hotel Sepetná nabízí při špatném počasí pro všechny své klienty krytý bazén, který jistě vynahradí všechny plány, které měli návštěvníci na daný den naplánované. K dispozici je samozřejmě také i whirpool či snídaně nebo polopenze. Skvělé pokoje a apartmány však nabízí také Penzion Sluníčko, který je taky hojně navštěvovaný zejména během letních měsíců. Tyto možnosti ubytování sklízí rok co rok velké úspěchy a kladné recenze, proto není důvod, proč se nesvěřit právě do rukou tohoto personálu.

Další články