Svatební místa v Ostravě a okolí. Vyberte si to pravé pro svůj dne D 

Svatební místa v Ostravě a okolí. Vyberte si to pravé pro svůj dne D

Ostrava nabízí mnoho zajímavých míst, která vyhledávají snoubenci ze širokého okolí. Kam se vydat, aby byla vaše svatba nezapomenutelná a užil si ji skutečně každý?  

Zábavní park Skalka nabízí soukromí i pořádnou porci zábavy pro všechny 

Přesně toto místo je ideální pro všechny, kdo chtějí nabídnout příjemný zážitek všem svatebčanům, včetně těch nejmenších. Svatba v Ostravě tak bude vše, jen ne usedlá a nudná. Nechybí zde bludiště, obří prolézačky, vodní park, sportovní hřiště, virtuální realita. Líbily by se vám fotky z vlastní minizoo v Ostravě? Family park Skalka je místem přímo pro vás. Nechybí zde ani malá kaplička pro venkovní obřady. Umělecké dílo v podobě řemeslně zpracovaného stromu připomíná pevnost lásky.  

Štramberk nabízí jedinečnou atmosféru 

Když se vydáte za hranice města, naleznete malebné náměstí s památnou Trúbou. Architektonické skvosty v podobě lidových stavení zde připomínají zručnost a šikovnost našich předků. Co byste řekli překrásným fotkám z okolí věže, nebo přímo z historického centra malebného městečka? Štramberk je sice od Ostravy vzdálený několik desítek kilometrů, rozhodně ale nebudete litovat. Užijte si svůj den v překrásném místě.  

Štáblovice: Kouzlo Nízkého Jeseníku 

Umíte si představit menší výlet za hranice města? Až tam, odkud půjde vidět Praděd a Opavsko jako na dlani? Zámecký areál ve Štáblovicích se může stát i vaším svatebním místem. Pro svatební fotografie je přístupná zámecká zahrada s oblíbeným bludištěm. Vydejte se do srdce přírody a vychutnejte si naprosté soukromí při obřadu třeba na zahradě před restaurací. Štáblovice se řadí mezi nejoblíbenější místa pro svatbu.  

Vila na Landeku aneb město na dosah 

Přejete si mít Ostravu na dohled, ale nebýt přímo v centru dění? Vila na Landeku je místo přímo pro vás. Nabízí dostatek soukromí, ale také poetická zákoutí. Třeba právě toto místo vás zaujme.  

Ostrava a její okolí má dostatek míst pro netradiční svatební prostory. 

Další články