Jak požijete letošní podzimní prázdniny vy?

podzimní prázdniny

Podzim je tady a to znamená, že se zanedlouho mohou žáci a studenti škol těšit na podzimní prázdniny. Počasí je trochu sychravější, může dokonce i pršet, proto bychom už nyní mohli uvažovat nad tím, co vlastně prožijeme během těchto volných dnů. Přece jenom rozmýšlet se na poslední chvilku nemusí zrovna vyjít, proto bychom se měli připravit a promyslet si, co bychom chtěli prožít. Například takový Ostrava toho bude zase tolik nabízet!

V době podzimních prázdnin by měl do Ostravy přijet například Voxel s Cimbálovkou. Jistě jeho tvorbu znáte. Jedná se o sympatického mladíka, který se většinou doprovází na kytaru. Jeho tvorba je opravdu geniální – písničky jsou tak optimistické, že vám vždy vykouzlí úsměv na tváři. Nyní navíc přichází s trochu jiným stylem. Rozhodl se totiž spojit své pěvecké zdatnosti s cimbálovou muzikou.

Pokud by vás nenadchnul tento koncert třeba právě z důvodu cimbálové muziky, kterou nemusí mít rád každý, pak byste mohli takové podzimní prázdniny strávit v Ostravě na Věži.

Kdy se koná program pro děti?

Pro děti je totiž v ostravském centru na Věži nachystán skvělý, kreativní program. Konkrétně se všechno semele 26. října, kdy si budou moct děti vyrobit například podzimní, ale i konkrétně halloweenské dekorace.

V šestém patře Nové radnice zde bude probíhat tvůrčí dílna, kam mohou děti zavítat a kde mohou strávit odpoledne zase s jinými dětmi. Výrobky samozřejmě nebudou nic složitého, co by děti nezvládli. Budou v sobě nést podzim nebo konkrétně halloween, který děti znají z amerických filmů a pohádek.

Jaké je vstupné a od kdy do kdy budou dílny probíhat?

Dílny budou otevřeny od deseti hodin ráno do pěti odpoledne. Vstupné se liší dle toho, jestli jste dospělý nebo dítě. Dospělí platí 60 korun, děti o dvacet korun méně, tedy 40 korun. Co se týče seniorů, tak ti taky budou platit 40 korun.

Další články