Nepropásněte Adventní městečko

Adventní městečko

Vánoce jsou za dveřmi a ve Frýdku-Místku, jako každý rok, probíhá oblíbené Adventní městečko. Pokud jste se ještě nezúčastnili žádného z programu, nezoufejte, ještě vás toho hodně čeká!

Akce probíhá na místeckém náměstí Svobody až do 23. 12. a nabízí velmi bohatý program. Součástí jsou samozřejmě stánky s vánočním zbožím i občerstvením. Najdete zde vánoční svícny, dekorace, kosmetické dárečky, ale také vánoční punče, svařáky, medovinu, tradiční placky či stánek s uzeninami nebo sýry a oříšky.

Celé nakupování a hodování vám zpříjemní vánoční koledy nebo vystoupení moha umělců na pódiu. Střídají se zde divadelníci, tanečníci a hudebníci.  Nechybí ani adventní dílna a schránka pro Ježíška.

Celým náměstím dominuje nádherný vánoční strom, k jehož rozsvícení došlo 1. 12. 2017. U blízkého kostela najdete zcela nový ručně vyřezávaný betlém. U křížového podchodu zase naleznete živá zvířátka, která ocení hlavně děti, dále slaměného koně, rodinku dřevěných sněhuláků a další atrakce. V pátky, soboty a neděle dokonce nechybí ani dobový kolotoč!

Každý den je provázen doprovodným programem na pódiu, tak neváhejte a běžte nasát vánoční atmosféru.

Další články