Nazarethi už za dva dny v Ostravě!

Nazarehi v Ostravě

Pokud jste si mysleli, že létem skončí všechny hudební akce, pak jste se pekelně spletli. Samozřejmě festivaly jsou typické hlavně pro letní, horké dny, ale s hudebními akcemi se ani zdaleka nekončí. Nejen, že se řada takových akcí bude konat samozřejmě i v oblíbeném Frýdku-Místku, ale také se řada takových hudebních koncertů bude konat v nedaleké Ostravě, která nás v létě nadchla hlavně festivalem Colours of Ostrava, kde se ukázaly ty nejlepší zahraniční hvězdy.

Do Ostravy však míří další zahraniční hvězda, která je v České republice stále velice oblíbená. Samotná kapela se sem velice ráda vrací, protože tu má opravdu velké zastoupení svých fanoušků. Navíc se sem ještě radši vrací po nadmíru úspěšném loňském koncertu, který se vloni konal v květnu.

O jakou kapelu se jedná?

Jistě ji znáte hlavně díky jejím nejznámějším hitům, mezi něž se řadí hlavně písničky Love Hurts či Dream On. Jedná se o legendární skotskou skupinu Nazareth, která patří mezi nejlepší kapely všech dob! A už dokonce za dva dny vystoupí v Ostravě! Koncert tedy vypukne 30. září, a to konkrétně v 19:30 hodin v ostravské hale Tatran.

Jako zpěvák přijede s kapelou Carl Sentance, který na tomto postu působí už dva roky. Jedná se o zpěváka, kterého můžete znát hlavně z bývalé švýcarské kapely Krokus či také zpíval při různých sólových projektech klávesisty legendárních Deep Purple.

Bude i nějaká předkapela?

Samozřejmě co by to bylo za koncert, kdyby se tu neukázala předkapela. Letos Nazarethům vypomůže s rozprouděním atmosféry skupina CREEDENCE CLEARWATER REVIVED. A po pár hitech této kapely už konečně uslyšíte nejen nejznámější a nejstarší hity z počátku jejich kariéry, ale také i novinky, které spadají pod novou, zatím poslední jejich desku – Rock’n’roll Telephone. Dosavadní kariéra této skupiny tak bude doslova jako na dlani.

Další články