Co nás čeká 9. října?

co nás čeká

Pokud jste si mysleli, že všechny důležité akce se konaly ve Frýdku-Místku během letních, horkých měsíců nebo během září, pak se pletete. Toto krásné město se neustále snaží o to, aby se zdejší obyvatelé tady nenudili a aby stále bylo, co dělat. Během podzimu se chystá celá řada akcí, kdy jednou z těch nejbližších je hlavně akce konající se devátého října. Tato akce je určena hlavně pro rodiče či rodiny, protože se bude jednat o besedu týkající se náhradní rodinné péče.

Besedy jsou ve Frýdku-Místku poměrně oblíbené, proto nic nebrání tomu, aby se takové besedy neustále konaly. Tato beseda se tedy bude konat 9. října, a to konkrétně od čtyř hodin odpoledne, tudíž vám to skvěle vyjde s běžnou pracovní dobou v zaměstnání a nebudete si muset brát volno. Konkrétně se bude beseda konat v prostorách Rodinné a manželské poradny, kterou najdete v ulici F. Čejky 427.

Co nás čeká?

Pakliže se rozhodnete na tuto besedu jít, měli byste vědět, co vás tu bude čekat, abyste nebyli poté zklamaní, jelikož by se třeba nesplnila vaše očekávání. Besedovat budete s mnohými odbornými pracovníky, kteří se specializují na náhradní rodinnou péči. Prodiskutujete všechno, co se tohoto témata týče. Nejen, že bude prostor na dotazy, ale také se dozvíte i to, na co byste se buď báli zeptat, nebo vás ani nenapadne se na toto poptat.

Besedy v poradně jsou poměrně populární

Počítá se však s tím, že lidé, kteří sem přijdou, odejdou poměrně spokojení a naplnění informacemi. V této ostravské rodinné a manželské poradně se konají besedy poměrně často a lidé jsou vždy spokojeni. Doufejme, že se to vydaří i s touto plánovanou besedou, která je na téma, jež je v poslední době celkem řešené a pro mnohé lidi je velice zajímavé.

Pokud se o toto téma zajímáte, rozhodně byste sem měli zavítat. Na internetu si totiž takto s odborníky promluvit nebudete moct.

Další články