Mýdlový princ se chystá do Ostravy!

mýdlový princ

Frýdek-Místek je přece jenom krásné město, ale někdy se svými akcemi nemusí trefit do vkusu každého z nás. Naštěstí je vedle Frýdku-Místku krásné město Ostrava, do kterého dojedete za pár minut. Právě zde se taky neustále něco děje. Přece jenom je Ostrava jedním z univerzitních měst České republiky, a tak zde musí být o zábavu postaráno. Například po té kulturní stránce je zde neustále, co dělat. Pokud milujete divadlo, nezapomeňte si začátkem nového roku přijít užít hudební představení Mýdlový princ.

Kdo by dneska neznal skvělého Václava Neckáře, kterého známe nejčastěji z filmů Ostře sledované vlaky nebo taky z pohádky Šíleně smutná princezna. Málokdo o něm ví, že jeho hity jsou ty nejznámější vůbec. Častokrát je slyšíme v rádiích, ale neuvědomujeme si, že jsou to hity právě jeho.

Abyste nyní měli trochu přehled o tom, jaké hity jsou jeho, pojďme si je zmínit. A také si pojďme zmínit velkolepou událost, která bude v Ostravě a kde se všechny jeho hity zazpívají a zahrají.

Kdy se představení Mýdlový princ koná?

Mýdlový princ je hudební představení, které sklízí opravdu velké úspěchy. Proto se rozhodlo, že přijede taky do Ostravar Arény, a to konkrétně 3. února příštího roku. Tento muzikál s Neckářovými největšími hity vznikl v Divadle Brodway a v Ostravě se začne v sedm hodin večer.

Jaké hity zde budou zazpívány?

Jedná se o unikátní představení, kde si jednu z rolí zahraje i sám Václav Neckář. Zazní jeho hity, mezi něž se řadí například Čadorej Dobroděj, dál taky Ša-la-la-la-la-la-lí nebo taky Nejsem gladiátor či Odejdu, Půlnoční, Lékořice nebo Pár dnů do prázdnin či Já dovedu lhát. Nebude chybět ani samotný singl Mýdlový princ.

Jaké je herecké obsazení?

Herecké obsazení je pestré. Mimo Václava Neckáře si zde zahraje taky Martin Dejdar, dále taky Zuzana Adamová, Tereza Kostková nebo třeba Veronika Stýblová či Malvína Pachlová.

Další články