Jaké hudební koncerty nás ve Frýdku-Místku čekají?

Hudební koncerty ve Frýdku-Místku

Pokud máte kousek volného času, jistě se dá nějak dobře využít. Nemusíte ani v době zimy sedět na gauči sledovat svoje oblíbené seriály. Využijte ten čas trochu efektivněji, kreativněji. Rozhodněte se pro hudební koncerty. Přece jenom hudbu miluje každý z nás. Pokud navíc máte období, během kterého se trápíte a během kterého vám hlavou neproudí nic jiného než jenom starosti, rozhodněte se zajít si na nějaký hezký hudební koncert, který je v této předvánoční době všude mnoho. Například i do Frýdku-Místku přijde velkolepá tour, která se nazývá „Rivalové Tour 2017“, během které se hudební hvězdy poperou o vaše srdce.

Nebudeme zmiňovat různé vánoční koncerty, které jsme už zmiňovali v minulých článcích. Hlavně tato hudební událost bude stát za to. O vaše srdce se totiž poperou ty nejlepší kapely české hudební scény. Frýdeckomístečtí hudební nadšenci se mohou těšit na skupinu UDG, Radečci a Pokáč!

Poslední listopadový víkend si užijte na plné pecky!

Všechny tyto skvělé kapely vás budou bavit už v sobotu 25. listopadu! Jedná se o velkolepou show, kterou vás budou bavit ústeští UDG, které mají nestárnoucí a notoricky známé hity, dále vás budou bavit i jeseničtí pohodáři 05 a Radeček a samozřejmě nesmíme zapomenout na folkového baviče Pokáč!

Právě ti jsou až do pozdního prosince na své velkolepé tour, která se jmenuje „Rivalové Tour 2017“, jak již jsme na začátku článku zmínili. Už od října se brázdí moravské a české kluby a kulturní domy a pětadvacátého listopadu se zavítá i do Frýdku-Místku, kde vše vypukne v klubu Stoun.

Žádné pře, ale společné turné!

Členové jednotlivých kapel se přeli o to, kdo bude mít širší škálu fanoušků, až se nakonec řeklo, že se vyjede na společné turné, díky čemuž se fanoušci samozřejmě všichni spojí. Navíc je to možnost poměřit své síly přímo na pódiu před davy lidí, kteří jejich hity naprosto „žerou“.

Další články