Ivan Mládek přijede do Ostravy! Kdy?

Ivan Mládek

Pokud milujete hudební koncerty, tak se většinou rozhodnete vyjet si z Frýdku-Místku do Ostravy. Přece jenom to není zrovna daleko a v Ostravě se velice často konají nejrůznější koncerty, které jsou doslova nezapomenutelné. Velice často sem jezdí dokonce hudební hvězdy z celého světa. Nyní se však do Ostravy hrne legendární Ivan Mládek i se svou kapelou Banjo Band. Rozhodně byste si to neměli nechat ujít!

Vánoce jsou za dveřmi, a tak se řada interpretů opravdu rozhoduje objíždět a plánovat vánoční koncerty. Přece jenom vánoční koncerty jsou skvělé dárky na Vánoce, které se dávají dopředu, je to navíc hezké zpestření předvánoční atmosféry, která se hlavně těsně před Štědrým dnem nese trochu v hektickém a stresujícím duchu.

Během konce roku, tedy zhruba od listopadu do vánočních svátků, probíhají nejen vánoční koncerty, ale taky se můžeme těšit na celou řadu turné, které rozjíždějí hudební kapely. Například k těm podzimním a napůl zimním šňůrám patří turné kapely Chinaski nebo třeba i turné kapely Kabát. Pokud ale nestojíte o klasický koncert, ale opravdu se chcete raději navnadit na tu vánoční atmosféru, volte raději již zmiňované vánoční koncerty.

Ivan Mládek se nyní taky rozhodl pro vánoční koncert, který bude jakýmsi vánočním speciálem legendárního Banjo Bandu, jež bude určen pro projekt Jiná Kultura Ostrava 2017.

Kde se koncert bude konat?

Celý koncert se odehraje 8. prosince, a to konkrétně v 19:00 v Kině Vesmír.

Co se bude hrát?

Během celého vánočního koncertu samozřejmě zahrají jejich nejznámější singly, ale taky nebudou chybět ani klasické vánoční písně. Doprovodem kapely nebude jenom specifické banjo, ale taky i rolničky, které přinesou vánoční náladu a třeba díky nim dorazí i samotný Ježíšek!

Vstupenky jsou už nyní k dispozici. Podrobné informace o akci, o novinkách či o změnách najdete na facebookové události nebo je najdete na webu města Ostravy, kde o této události je samozřejmě taky zmínka.

Další články