Čeká nás adventní koncert

Adventní koncert

Vánoce se kvapem blíží, což znamená, že je načase se na tyto kouzelné a zároveň i nejkrásnější svátky v roce pořádně připravit. Už nyní nakupujeme vánoční dárky, než se do obchodních domů dostaví bláznivé davy lidí, které budou chtít nakoupit všechno dárky na poslední chvilku. Pomalu začínáme péct i vánoční cukroví, abychom všechno perfektně stíhali. Kromě toho se soustřeďujeme taky na vánoční uklízení, které samozřejmě taky patří k těmto svátkům. Pokud tradičně nestíháte, možná si budete chtít na malou chvilku odpočinout. A není přece lepšího odpočinku, než abyste se vydali na vánoční koncert.

Vánočních koncertů se pořádá rok co rok opravdu hodně. Málokdo nestihne ani jeden koncert – většinou je jich tolik, že se nám jeden koncert do vytíženého diáře vleze.

Mezi nejoblíbenější vánoční koncerty se řadí ty, které pořádají známí hudební interpreti. Ovšem nemusíte jezdit jenom na jejich koncerty – zajděte si i na takový koncert, který se koná v kostelech. Právě takové koncerty vás totiž stoprocentně navnadí na tu pravou vánoční atmosféru.

Kde se budou vánoční koncerty konat?

Vánoční koncerty se konají pravidelně v mnoha městech. Letos se jeden unikátní chystá i ve Frýdku-Místku. Bude se konat v evangelickém kostele, který najdeme na Husově ulici ve Frýdku. Tento adventní koncert bude rozhodně nezapomenutelný. Už nyní jsou návštěvníci lákáni koncertem Chantal Poullain za doprovodu dětského pěveckého sboru.

Kouzlo vánočních svátků se tak rychle a příjemně dostane mezi nás.

Kdy se bude koncert konat?

Letošní dlouho očekávaný adventní koncert se bude konat už 6. prosince, a to od sedmi hodin večer. Vstupenky jsou už nyní v prodeji v síti Ticketpro, ale jistě budou k dostání i na místě.

Letošní rok se na pořádání této akce podílí i samo město, které se rozhodlo finančně tuto akci podpořit. Statutární město Frýdek-Místek podpořilo tuto opravdu očekávanou akci částkou 30 tisíc korun, která putuje na pořádání koncertu.

Další články