Během minulého víkendu jsme se koupali v Olešné za polovic

koupání za polovic

Léto uběhlo letos opravdu výjimečně rychle. Hlavně tedy ve Frýdku-Místku, kde se celé léto žilo ve znamení oslav 750. výročí. Už 750 let uběhlo od první písemné zmínky o tomto krásném městě. Není se čemu divit, když se právě takové jubileum oslavovalo celé dva měsíce a s oslavami se rozhodně ještě nekončí. Je však nutné podotknout, že během těchto oslav jsme naprosto zapomínali na koupaliště Olešná, které pro nás bylo během horkých, letních měsíců otevřeno.

Koupaliště Olešná nám v létě nabízelo nejen koupání se v klasickém vnitřním bazénu, kde máme k dispozici celou řadu různých atrakcí, ale taky jsme měli možnost navštívit to venkovní koupaliště, které jsme v době opravdu vysokých teplot upřednostňovali. Jenže jelikož se konalo tolik zábav spojené s oslavami tohoto výročí města, neměli jsme zrovna tolik času. Ještě však den v akvaparku rozhodně nemusíme zavrhovat – vždyť uvnitř je teplo.

Kdy jsme si však mohli užít ještě naposledy krásné venkovní koupaliště, tak to bylo o minulém víkendu, kdy si pro nás dokonce Aquapark Olešná přichystal akci – koupali jsme se za polovic!

A to se vyplatilo!

Aquapark Olešná touto akcí chtěl definitivně ukončit letošní letní sezonu. Minulý víkend bylo poměrně krásně, teploty nám sahaly ještě k pětadvaceti stupňům. Voda sice nebyla zrovna nejteplejší, ale díky tomu, že vstupné bylo za polovic, se to dalo pěkně zvládnout. Teplota bazénu se pohybovala kolem dvaceti stupňů.

Hezké počasí vyšlo během celého víkendu. Sice se počítalo s tím, že jeden den bude poměrně zataženo a chladno, ale nakonec všechno vyšlo podle plánu. V neděli bylo dokonce o trochu tepleji než v sobotu.

A teď nás čeká odstávka

Nyní nás však čeká pravidelná odstávka tohoto Aquaparku. Ta probíhá každým rokem, kdy se zvelebují prostory tohoto bazénu, kdy se čistí voda, a dávají do pořádku sprchy. Letos se dokonce budou vyměňovat kachličky a podlaha v různých sprchách, tudíž vás pak po otevření čeká rozhodně milé překvapení.

Další články