Frýdek-Místek hledá zaměstnance – o koho je zájem?

Frýdek-Místek hledá zaměstnance

V současné době se v České republice potýkáme s nedostatkem zaměstnanců. Naše ekonomika je samozřejmě na fantastické úrovni a právě tady je asi ten problém. U nás je aktuálně nejnižší nezaměstnanost za posledních dvacet let, tudíž lidé bohužel nejsou, ale pracovní místa přibývají. Tedy nemá je kdo obsazovat. Ovšem toto je situace v rámci celé České republiky – existují kraje, kde jsou místa plná a lidé se musí stěhovat do jiných měst, ale většinou se stává, že lidé zkrátka chybí.

Bohužel toto postihlo i Frýdek-Místek. Aktuálně se hledají zaměstnanci hned na několik pozic. Samozřejmě je nutné podstoupit výběrové řízení právě v tomto městě, ale to pro zájemce rozhodně nebude překážou. Doufejme však, že nějací zaměstnanci budou, jelikož s tím nedostatkem pracovní síly to není legrace.

Pokud tedy toužíte po změně zaměstnání nebo hledáte novou práci a bydlíte v okolí Frýdku-Místku nebo právě rovnou v tomto malebném městečku, pokud vás nadchnou následující pozice, pak se nebojte přihlásit do výběrového řízení – pošlete životopis, motivační dopis a zkuste své štěstí.

• Vedoucí odborů

Prvním nabízeným pracovním místem je vedoucí odborů. Tajemník Magistrátu města Frýdku-Místku se rozhodl ke konci srpna vyhlásit výběrové řízení právě na tuto pozici. Bude se jednat o vedoucího odborů informačních technologií, dále také vnitřních věcí, životního prostředí a školství. Svou přihlášku je možné zaslat s podklady do 22. září. Pokud byste byli vybráni, poměr je na dobu neurčitou.

• Hlavní architekt

Další hledaný je hlavní architekt. I na něj je vyhlášeno výběrové řízení, do něhož se můžete zapojit taktéž do 22. září, kdy tedy odešlete svůj životopis na zdejší úřad.

• Účetní

Mimo to se ještě hledá i účetní! Vyhlášeno bylo výběrové řízení na účetní finančního odboru, který se nachází v ulici Radniční. Opět je pracovní poměr na dobu neurčitou, ovšem zde je potřebné zaslat požadované podklady pouze do 18. září.

Další články