SEO Frýdek-Místek

SEO

Adresa: Na Aleji 2593, Frýdek-Místek
Web:
http://www.seokonzult.cz/
Kontakt:
info@seokonzult.cz
Tel:
774 390 488

Popis:

Najít seriozního a kvalitního SEO konzultanta je v současném světě poměrně těžké. Do tohoto oboru se hrne čím dál více nadšenců, kteří se chtějí stát tím nejlepším. Jenže ono se dbá hlavně na kvalitu, která se dokazuje především množstvím zkušeností a tím, jak dlouho se v tomto oboru pohybujete.

Tomáš Stýskala se může chlubit svými sedmiletými zkušenostmi v oboru SEO. Tvoří nejen analýzy či SEO audit, ale také se velice dobře orientuje v PPC reklamách, reklamních kampaních na Facebooku, dále také buduje zpětné odkazy a vede potřebný marketingový tým. Mezi jeho hlavní specializace patří optimalizace webových stránek pro vyhledávače.

Svou kvalitu začal budovat už při jeho bývalém zaměstnání, v němž byl šest let a díky čemuž se začal perfektně orientovat v technické stránce, která se samozřejmě pojí s weby jako takovými. Rozpoznal, které nástroje stojí za to používat a které by mu mohli zajistit profesionální SEO. Už jen díky tomu, že tyto nástroje hojně využívá, je na první pohled jasné, že se při tužbě mít svou vlastní webovou stránku svěříte do rukou kvalitního profesionála.

Další články