Poliklinika Frýdek-Místek

Poliklinika

Adresa: 8. pěšího pluku, Frýdek-Místek
Web:
http://www.pkmistek.cz
Kontakt:
info@pkmistek.cz
Tel:
558 900 111

Popis: Poliklinika Frýdek-Místek je pracoviště s akreditací ministerstva zdravotnictví České republiky. Jedná se o jedno z nejkvalitnějších zdravotnických zařízení, které v Česku vůbec najdeme. Každým rokem je tato poliklinika posuzována a poměřována nejrůznějšími indikátory kvality. Velkým úspěchem je to, že se každým rokem umístí na prvních pozicích v tomto žebříčku. Pro srovnání se jedná rok co rok o šestašedesát porovnávaných pracovišť.

Poliklinika Frýdek-Místek má za sebou už dlouhá léta zkušeností a dlouholetou tradici. Jediné, co se zde mění, není přístup doktorů či kvalita služeb, ale mění se zde pouze technologie, která je zde jednou z nejmodernějších. Právě i díky ní je zajištěna stálá kvalita zdejších služeb. V České republice tato poliklinika působí od roku 1998, kdy vznikla jako společnost s ručením omezeným.

Dnes na půdě této polikliniky najdete nejrůznější zdravotní služby. Jsou zde samozřejmě možné i rehabilitace či rentgen. Lékárna je taktéž součástí tohoto velkého komplexu.

Další články