Jste připraveni na Beskydskou sedmičku?

B7

Mnoho dětí už nyní pláče, že musí zanedlouho do školy, ale ten, kdo bydlí v okolí Beskyd či přímo v Beskydech, se raduje! Blíží se totiž oblíbená Beskydská sedmička, která odstartuje konkrétně prvního září, a to o půl jedenácté večer. Vyráží se konkrétně z Třince, tak buďte na značkách! Letos se plánuje na tuto závodnickou trasu vydat přes tři tisíce závodníků. Už nyní se ani jeden z nich nemůže dočkat, jak se vydá přes sedm beskydských vrcholů. Trasa letos vede od Javorového po Velký Javorník, a jak už bylo zmíněno, startuje se z Třince.

Zachovala se loňská trasa!

Pokud jste si mysleli, že se dnes budete radovat z nové trasy, pak jste na omylu. Díky tomu, že byla letos trasa tak oblíbená, rozhodli se organizátoři tuto loňskou trasu ponechat. Ovšem co je nutné poznamenat, je to, že se organizátoři rozhodli poučit se z minulých ročníků. Letos se tedy zaměřili na fanoušky a na doprovod závodníků. Rozhodli se tedy podpořit závodníky tím, že během trasy, konkrétně v polovině, bude připravena takzvaná fanzóna B7, kde budou jásat a podporovat rodinní či blízcí příslušníci.

Pro závodníky navíc letos bude připravena i relaxační zóna, kde si budou moct vychutnat motivační program, který je pro ně už nyní připraven.

Více informací:

Opět by se tato Beskydská sedmička neobešla bez partnerů, kteří tento závod umožňují. Jedná se tedy hlavně o společnost Terrex a Continental, které jsou generální partneři této akce. Samozřejmě je tu i řada dalších partnerů, z nichž je nutno zmínit hlavně Moravskoslezský kraj, dále také město Frenštát pod Radhoštěm, město Třinec a dále také automobilový partneři – Dacia a Renault – či další jiní partneři, mezi něž se řadí například společnost LEKI, Lesy ČR nebo třeba Kofola.

Pakliže by vás zajímaly další informace, které se týkají například změnového formuláře, dále také výsledků z loňského roku či startovní listiny, vše najdete na webu http://www.beskydskasedmicka.cz/b7.

Další články