Potřebujete někam dát děti? Jesle opět nabírají!

jesle nabírají

V poslední době se velice často lidé obracejí na školky, protože chtějí do školek dát své děti, ale bohužel jsou to děti, které ještě nedosáhly tří let. Jenže pokud školky mají plno, bohužel nemohou vzít tak malé děti. Navíc některé školky nejsou pro tak malé děti, které mají méně než požadované tři roky, stavěné, a tak rodiče musí jít sehnat si pomoc někde jinde.

Ovšem třeba ve Frýdku-Místku aktuálně nabírají jesličky. Díky tomu, že jsou lidé dneska kariéry chtiví, tak se bohužel rozhodují odejít od dítěte už v poměrně brzkém věku, třeba už rok po porodu. Samozřejmě nechodí ihned do práce, to samozřejmě ne, ale většinou se volí krátký úvazek. Pokud však rodiče nemají někoho, kdo by jim dítě pohlídal, musí dát dítě do jeslí. Jenže jesličky mají většinou plno.

Nyní však jesle ve Frýdku-Místku hlásí volná místa! Pokud tedy potřebujete své dítě pohlídat, pak se rychle dostavte a zjistěte si více, než to udělá jiná kariéry chtivá maminka!

Minimální věk: 1 rok

Jesle však mají jedinou podmínku, a sice přijímají děti od jednoho roku do tří let. Pokud tedy chcete pohlídat ještě menší ratolest, pak se opravdu musíte obrátit na prarodiče, protože menší dítě vám snad nikdo bohužel nepohlídá. Je to až moc velká zodpovědnost.

Jesle se rozhodly přijmout nové děti hlavně za účelem toho, aby se už odmala pěstoval přátelský a empatický přístup u dětí. Navíc nechtějí, aby se v době, kdy se o děti rodiče nemohou starat, nacházely v nepřátelském prostředí. Chtějí pro děti vypěstovat prostředí s individuálním přístupem.

Jak probíhá péče ve frýdecko-místeckých jeslích?

Zdejší péče o děti probíhá stylem „Naše první krůčky při objevování světa“. Péče je rozdělena a přizpůsobena ročním obdobím a také se péče rozděluje do určitých skupin. Skupiny jsou: pracovní, výtvarná, rozumová a taky tělesná.

Jesle neustále pořádají taky akce pro děti, které jsou na podzim například v podobě dlabání dýní, v podobě drakiády a dále pak se pokračuje adventními aktivitami.

Další články