Oprava, kterou je třeba brát na vědomí

Oprava silnice ve F-M

Frýdek-Místek se neustále snaží o to, aby se zde lidem dobře žilo, aby zde byli spokojení a hlavně aby to zde bylo krásné. Aby se však tohoto dosáhlo, musí se bohužel provádět i různé nepříjemné opravy. Jedna taková velká oprava byla nyní spuštěna. Jedná se o opravu vozovek na Hlavní a na Obchodní ve Frýdku.

Vše začalo už koncem letošního října, kdy se konkrétně začíná opravovat od křižovatky s ulicí Bruzovskou a pokračuje se až po křižovatku s ulicí Slezská. Silnice zde není plnohodnotně uzavřená, jedná se jenom o částečnou uzavírku. Bohužel tyto práce jsou naplánovány až do poloviny prosince (pokud se něco pokazí a práce se protáhnout, s otevřením silnice můžeme počítat až na začátku roku).

Tyto silnice však nespravuje Frýdek-Místek, ale Moravskoslezský kraj, protože silnice jsou majetkem právě tohoto kraje. Opravu tak konkrétně zajišťuje Správa silnic Moravskoslezského kraje.

Během těchto oprav by se mělo uskutečnit frézování, dále by se měly upravit středové dělící ostrůvky a taky by se mělo upravit odvodnění.

Další články