Nemocnice Frýdek-Místek

nemocnice

Adresa: El. Krásnohorské 321, Frýdek
Web:
http://www.nemfm.cz/
Kontakt:
info@nemfm.cz
Tel:
558 415 111

Popis: Nemocnice ve Frýdku-Místku má svou dlouholetou tradici. Špitál se zde udržuje už několik desítek let. Více jak třicet let trvalo, než se budova nemocnice postavěla do současné podoby. Rekonstrukce byla provedena z darů, které nemocnice obdržela. Od té doby je vizí nemocnice nejen být stabilní po ekonomické stránce, ale také chtějí udržovat laťku kvality, které doposud dosáhli. Péče o pacienty je zde vysoce kvalitní a neustále se zvyšuje spokojenost nejen pacientů, ale tím pádem roste spokojenost i samotného ředitele nemocnice.

Pokud by vás zajímalo, jak se spokojenost pacientů projevuje, pak díky dotazníkům, které je možné vyplnit na stránkách nemocnice. Sdělte proto i vy nemocnici svůj názor. Pokud bude špatný, nemocnice se může pokusit o zlepšení služeb. Pakliže bude názor kladný, nemocnice bude ráda vědět, že jejich práce a působení lidem vyhovuje.

Jelikož najdete na půdě této nemocnice všechna nutná oddělení, která má nemocnice mít, i dotazníky lze vyplnit pro konkrétní oddělení, na němž jste byli.

Další články