Do kterého pneuservisu ve Frýdku-Místku svěřit auto?

Pneuservis Frýdek-Místek

Většina z nás vlastní automobil. Je to pochopitelné, díky automobilu jsme všude rychle, je to pohodlné cestování, které je mnohdy mnohem levnější, než cestování městskou hromadnou dopravou. Samozřejmě každý řidič a majitel vozu musí mít na paměti, že to není zrovna levná záležitost. Takové auto se musí neustále kontrolovat, je třeba ho dávat na technické kontroly nebo je taky nutné, abychom našemu autíčku přezouvali gumy. Pokud nemáte doma kutila, který by ochotně gumy přezul, je třeba navštívit kvalitní pneuservis.

Takových pneuservisů se nachází na území České republiky hned několik. Jestliže bydlíte v Moravskoslezském kraji, měli byste navštívit také skvělý pneuservis v Ostravě.

Pro koho je určen pneuservis?

Pneuservis nabízí kompletní servis – nabídne vám mnoho pneumatik, a to jak ojeté, tak i nové či staré pneumatiky. Záleží na vás, jakým dáte přednost. Nicméně této pneuservis tu je opravdu pro každého, kdo potřebuje poradit s pneumatikami, kdo vybírá nové disky na kola či kdo potřebuje přezout gumy na letní či na zimní.

Co se týče přezouvání pneumatik, jak jsme již zmínili, někteří si gumy přezouvají sami. Ale dejme si ruku na srdce – nikdy to nepřezují tak kvalitně a dobře, jako profesionálové ve výborném pneuservisu v Ostravě (respektive mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem). Pokud ovšem trváte na svém a chcete si pneumatiky přezouvat sami a nemáte kde gumy a ostatní náčiní skladovat, můžete využít montované haly, které firma také nabízí.

Víte, kdy je třeba přezouvat pneumatiky?

Když už jsme u těch pneumatik, každý řidič by měl vědět, kdy je třeba pneumatiky přezout. V České republice je dáno, že zimní pneumatiky by měly být na automobilu od prvního listopadového dne až do března. Co se týče letních pneumatik, ty smí být nazuty v době od března do listopadu.

Je nutné dbát zejména na výměnu zimních pneumatik, protože letní pneumatiky by mohly v zimě představovat obrovské nebezpečí nejen pro nás, ale i pro ostatní účastníky silniční komunikace.

Další články