Frýdek-Místek zateplil další domy!

zateplení domů

O tom, že se Frýdek-Místek snaží zvelebovat své okolí, o tom už ví dneska každý. Jedná se o jedno z nejvíce aktivních měst vůbec. Není se čemu divit, že se zde lidem tak dobře žije. Mezi aktuální novinky, které Frýdek-Místek má na bedrech, patří hlavně brzké otevření nové kašny, která bude zdobit Náměstí Svobody. Mimo to se oblíbený už takřka historický hříbek dostal zpět na své místo na dětském hřišti, kde se však už netočí, a to z bezpečnostních důvodů. Mimo to aktuálně probíhají nejrůznější opravy silnic, škol a také sídlišť, které vedou k lepšímu žití v tomto městě.

Mimo to se mohou radovat z oprav i zdejší pečovatelské domy, do nichž přibyly nově také výtahy, které umožní případnou evakuaci i těm, kteří jsou odkázáni na lůžko.

A taky se zateplují domy! Hlavně ty, které jsou pro zvláštní určení

Další opravou, která stojí za zmínku, je ta, která se týká zateplování zdejších domů zvláštního určení. Tyto práce a tyto rekonstrukce se už konají nějaký ten pátek a dnes stále pokračují. Dalším zatepleným domem i je již zmiňovaný dům pro seniory 17. listopadu. Prozatím jsou všichni zdejší nájemci s touto opravou velice spokojeni a nemůžou si ji vynachválit.

Ani zdaleka se nekončí! Dále se bude se zateplováním pokračovat

Samozřejmě během blízké doby dojde ještě k zateplení konkrétně osmi bytových jednotek, které jsou určené pro zvláštní určení. Rekonstrukce se dočkají například nájemníci dalších sto dvou bytů, kteří se nacházejí ve dvou čtyřpodlažních domech zvláštního určení na ulici 17. listopadu. Tato ulice tedy aktuálně zažívá krušné opravářské chvíle!

Mimo zateplení se budou rekonstruovat i zdejší lodžie. Ty se dočkají hlavně nové dlažby a nového, proskleného zábradlí. Součástí budou i nově zavedené sušáky. Na jednom z domů budou také zavedena i nová garážová vrata.

Další články