Aukce výtvarných děl už 6. října!

aukce výtvarných děl

Pokud bydlíte ve Frýdku-Místku, moc dobře víte, že se zde pořád něco děje. Město se neustále snaží o to, aby se zde lidé nenudili, proto se pořádá řada akcí, které mohou obyvatelé tohoto města navštívit. Pokud by si lidé nevybrali, řada akcí se koná také v nedaleké Ostravě, kde také není o zábavu zrovna nouze. Nicméně jestliže jste si mysleli, že létem skončí také veškeré akce v tomto městě, pak jste se spletli.

Léto se ve Frýdku-Místku neslo hlavně ve znamení oslav 750. let od první písemné zmínky o tomto městě. Nyní nás však čekají hlavně ty každoroční akce, mezi něž se řadí například i aukce výtvarných děl. U této akce jsme opravdu zvyklí, že se koná každoročně – letos tato událost pořádána zdejší charitou připadla na 6. října.

Kde se tato aukce koná?

Akce se tedy koná 6. října, jak již bylo zmíněno, a to konkrétně v Muzeu Beskyd ve Frýdku-Místku, konkrétně v Rytířském sále. Začíná se v pět hodin večer. Tato aukce se koná pod záštitou Mons. Martina Davida, pomocného biskupa ostravsko-opavského, a také Ing. Jiřího Carbola – senátora.

Aukce výtvarných děl v sobě bude obsahovat opravdu unikátní díla, jejichž hodnoty si uvědomují hlavně znalci umění. Pokud však chcete investovat do umění, tato aukce je tím dobrým prvním krokem. Navíc přispějete na dobrou věc – výtěžek z této aukce totiž poputuje na pomoc seniorům, kteří využívají služeb zdejší frýdecko-místecké charity.

Chcete vědět, co vše se bude dražit?

Jestliže si nejste jisti, jestli sem máte nebo nemáte zavítat, pak by vám v rozhodování mohl pomoct katalog dražených děl, který je k dispozici na webových stránkách frýdecko-místecké charity. Budete tak vědět, jestli se vám vůbec bude něco líbit a jestli se vyplatí na tuto akci vůbec zamířit. Dražených děl je však habaděj, proto jen velice náročný investor by si nevybral.

Další články