Restaurace Jiný Svět Frýdek-Místek

Restaurace

Adresa: T. G. Masaryka 463, Frýdek-Místek
Web:
www.jinysvet.cz
Kontakt:
jinysvet@jinysvet.cz
Tel:
777 234 159

Popis:   Mezi velice oblíbené restaurace ve Frýdku-Místku se řadí také restaurace Jiný svět. Při vstupu do tohoto podniku budete mít opravdu pocit, že jste ve zcela jiném světě. Jedná se o velice moderně a vkusně zařízenou restauraci, která je oblíbená nejen díky vzhledu, ale také díky jídlu a hlavně akcím, které se zde pořádají.

Každý den je pro vás nachystáno nějaké to menu, z něhož si vždy vyberou i ti nejnáročnější strávníci. Pokud by se však tak nestalo, vybírat si můžou samozřejmě i ze stálé nabídky, která je často obohacována o nové a nové pokrmy.

Restaurace pořádá také řadu nejrůznějších akcí. Například na Sv. Patricka pořádá večerní večírek, kdy se dokonce rozdávají dárky. Na Valentýna je připraveno krásné zamilované valentýnské menu, při vánočních svátcích se zde podává i svatomartinská husa. Jen si však dejte pozor na omezeníprovozu – jednou za nějaký čas je během některých dní restaurace uzavřena. Raději se vždy koutkem oka podívejte na webové stránky, aby vás náhodou toto zavření restaurace nepřekvapilo.

Další články