Pozor! Dnes je pošta uzavřena!

pošta uzavřena

Obyvatelé Frýdku-Místku jsou rozhodně šťastní a spokojení občané krásného města. Přece jenom jim toto krásné město neustále nabízí možnosti zábavy, neustále se snaží zvelebení města, stále se dějí nějaké opravy, které jsou však potřebné a pro budoucnost a krásu tohoto města už i nezbytné. Samozřejmě se zde lidé těší i všem službám, které ke svému životu potřebují. Děti zde mají školky či školy, nachází se zde nebytové prostory, jsou zde obchody s potravinami, úřady, pošty.

Samozřejmě se někdy může stát, že nějaká tato služba bude na chvilku nedostupná. Většinou to bývá hlavně kvůli tomu, že zaměstnanci daných služeb buď mají dovolenou, nebo jsou na nutném školení či je to často z jiných organizačních důvodů.

Například nyní pošta – jestliže budete chtít dneska poslat balík, dopis či pohled známým, jestli budete chtít jít na poštu vybrat peníze nebo budete chtít jít zaplatit šeky, budete si muset počkat do zítra. Dneska je totiž pošta zavřená.

Proč je pošta zavřená a bude zavřená celý den?

Dneska, tedy 13. září, je pošta uzavřena, a to hlavně z provozních důvodů. Toto uzavření se týká hlavní pošty ve Frýdku-Místku, kterou najdeme v ulici Sadová. Česká pošta o tomto krátkém uzavření informovala, tudíž tuto informaci máme z ověřených zdrojů.

Pokud však budete muset dneska neodkladně na poštu, tak přijďte v dopoledních hodinách – třeba než půjdete do práce. Pošta nebude uzavřena po celý den, ale až od pravého poledne, tedy od dvanácti hodin, do osmnácti hodin odpoledne.

Jedná se o mimořádné uzavření, zbylých dnů v týdnu se to netýká

Nemusíte se bát, že se něco s poštou děje – pošta je uzavřena naprosto mimořádně. Zbylé dny v týdnu se už budou řídit otevíracími hodinami, které moc dobře znáte. Balíky, dopisy, stvrzenky či jiné další potřebné záležitosti tak budete moct opět na poště běžně vyřizovat.

Další články