Nepromeškejte akce, které se aktuálně konají v Česku!

Akce v Česku 2018

Česká republika je krásná země, která se pyšní mnoha zajímavými akcemi, které se v ní konají. Lidé se zde opravdu nenudí, za zábavou však musí zamířit často do větších měst. Zážitky, které je zde však čekají, jsou nezapomenutelné a za tu cestu to stojí. Pojďme si říct, jaké akce se aktuálně konají v Česku a v jakých městech, ať nepromeškáme nic, co bychom promeškat nechtěli.

Popelka na ledě

Jestliže milujete pohádky a mrzí vás, že už vánoční svátky plné pohádek skončily, měli byste zavítat do Prahy, a to konkrétně do zdejší O2 Arény, kde během ledna bude probíhat naprosto fantastické pohádkové představení na ledě – Popelka. Kdo by nemiloval dívku s tvářemi umouněnými od popela, která stejně není kominíkem. Právě pro milovníky této pohádky bylo přidáno několik představení, tak je nepromeškejte. Lístky se pohybují od sedm seti korun do třinácti set. Prodej či případná rezervace probíhá v síti Ticketportal nebo přímo na pokladně v aréně.

Harry Potter a tajemná komnata

Pokud však patříte k milovníkům filmů a pokud je vaším miláčkem Harry Potter, neměli byste zmeškat koncertní promítání opět v pražské O2 Aréně, které bude probíhat 18. ledna. Jedná se o naprosto fantastickou podívanou, kdy veškeré hudební kulisy z filmu zahraje symfonický orchestr.

Mýdlový princ

Jestliže jste milovníkem muzikálů, měli byste zavítat do Ostravy, a to na začátku letošního února. Právě v té době se zde bude konat představení – muzikál Mýdlový princ. Uslyšíte známé i neznámé hity Václava Neckáře, uvidíte fenomenální podívanou, na kterou se budete chtít vrátit.

Kelly Family

Letos nás čeká i mnoho hudebních festivalů, které se budou konat nejen v Brně, ale i v našem hlavním městě. Právě do pražské O2 Arény v březnu míří skupina, o které jsme několik let neslyšeli, skupina, která byla proslulá svými dlouhými vlasy. Možná už tušíte a rozhodně máte pravdu – do Česka míří Kelly Family! Vstupenky však nejsou nic levného, pohybují se od tisícikoruny do dvou tisíc.

Další články