Jakou posilovnu doporučujeme ve Frýdku-Místku?

Posilovna Frýdek-Místek

Chcete se cítit zdravější, štíhlejší a fit? Začněte chodit pravidelně do posilovny. Právě zde nejen, že se zbavíte stresu a ošklivých myšlenek, ale také zde dobijete „své baterky“. Otázkou však je, do jaké posilovny se dnes vyplatí chodit. Přece jenom posiloven je všude habaděj, ovšem nikdo nemá čas chodit do každé z nich, aby po dlouhých měsících rozhodl, která je ta nejlepší. Proto jsme se rozhodli přinést vám doporučení konkrétně na frýdeckomísteckou posilovnu, do níž budete chodit neustále s úsměvem, i když vás bude bolet celé tělo.

Ve Frýdku-Místku se nachází hned několik posiloven, do nichž můžete zavítat. Ovšem neztráceje čas tím, že budete chodit od jedné posilovny k druhé. Měli jsme možnost si fitka vyzkoušet a můžeme s klidným svědomím doporučit fitness centrum Amazing fitness, které se nachází na Slezské u autobusové zastávky rest. U Gustlíčka. Chybu neuděláte ani u jiných fitek, ale když zohledníme přátelské prostředí a to, že máte raději soukromou aerobní část od zbytku posilovny nebo obecně místo, kde se lidí nebojí pozdravit a nemají potřebu vydávat výrazné zvuky při cvičení, tak Amazing fitness toto vše splňuje bez rozmýšlení.

Co vás zde čeká?

I když je fitness centrum Amazing Fitness ve Frýdku-Místku už přes dvacet let, stále se řadí k těm nejmoderněji vybaveným posilovnám, které ve Frýdku-Místku najdeme. V současné době se zde nachází tři desítky strojů a další stroje, které jsou vybaveny proměnlivým úhlem pohybu. Díky tomu je tedy cvičení a posilování mnohem efektivnější a kvalitnější.

Co Amazing Fitness nabízí?

V nabídce Amazing fitness najdete například poradentví v oblasti výživy a tréninkového plánu, což ocení zejména jedinci, kteří chtějí cvičit samostatně a chtějí vidět výsledky. Pokud víte, že potřebujete být pod dohledem trenéra, najměte si zde služby osobního instruktora, který se pyšní mezinárodním certifikátem.

V samotné posilovně je k dispozici také bar, kde máte možnost koupit iontové nápoje, proteiny, spalovače a nakopávače, které zvýší efektivitu posilování nebo spalování tuků a lepší kondici.

Pokud se chcete dozvědět o posilovně více, ceník, novinky i další informace naleznete na webové stránce amazing-fitness.cz.

Další články