Jaké nebytové prostory jsou nyní nabízeny k pronájmu?

Nebytové prostory k pronájmu

Své podnikání si dneska může rozjet naprosto každý. Většina lidí sáhne po podnikání v podobě nějakých služeb, tudíž se pustí například do oboru kadeřnictví nebo technické služby, jako je oprava elektroniky či podobně. Jenže k takovým podnikům potřebujete mít i nějaké prostory, v nichž budete sídlit. Je tedy třeba si koupit nebo lépe pronajmout nějaké nebytové prostory ve městě, v němž chcete podnikat. Mnoho nebytových prostor nyní nabízí třeba město Frýdek-Místek.

Pokud s podnikáním teprve začínáte, je možná lepší, když se rozhodnete nejdříve pro pronájem a teprve poté se rozhodnete pro případnou koupi prostorů. Nebytové prostory k pronájmu skutečně nabízí mnoho měst, z nichž Frýdek-Místek nabízí skutečně mnoho zajímavých prostor.

Pojďme si aktuální nabídky shrnout.

• Kostíkovo náměstí

Například se nyní nabízejí nebytové prostory určené k pronájmu na Kostíkově náměstí, a to v domě číslo 647 ve Frýdku. Jedná se o nebytový prostor v podobě prodejny. Žádost o pronájem společně s nabízenou výší nájemného můžete jakožto o zájemci posílat na adresu Magistrátu města Frýdek-Místek, konkrétně na odbor správy obecního majetku. Žádosti lze posílat do 3. ledna příštího roku.

U nabídek je vždy rozhodující datum poštovního razítka, kdy poslední přijatelné datum je 2. ledna 2017.

• Zámecké náměstí

Další nebytový prostor, který najdeme k pronájmu ve Frýdku, je na Zámeckém náměstí, kde se nachází prostor v podobě prodejny. Tento nebytový prostor k pronájmu najdeme na čísle 1248. Opět je nutné žádosti o pronájem společně s navrhovanou výší nájemného posílat do 3. ledna s tím, že na razítku musí být 2. leden jako poslední možný den.

Opět je nutné žádosti posílat poštou, a to na adresu Magistrátu města Frýdek-Místek, konkrétně na odbor správy obecního majetku.

Další články