Únikové hry ve Frýdku-Místku!

Únikové hry ve Frýdku-Místku!

Mnoho z nás už slyšelo o únikové hře, tento typ her byl zatím k dostání hlavně ve velkých městech republiky, nyní si však tuto vzrušující a napínavou zábavu můžete užít i ve Frýdku-Místku!

Co je úniková hra?

Úniková hra, je zábava, která pohltí snad každého. Hra je minimálně pro dva hráče, ale osobně doporučuji zahrát si aspoň první vaši únikovku ve více lidech. A proč? Víc hlav víc ví! Jde totiž o to, abyste se do hodiny dostali ze zamčené místnosti.

Není to ovšem tak jednoduché jak se zdá, čeká na vás mnoho překážek, hádanek, zámků, skrytých místností a podobně. Vašim úkolem je, pomocí indicii odemknout hlavní dveře a dostat se ven. Místnosti mohou být v různých tématech a tím je také dán žánr hádanek a úkolů.

Úniková hra v F-M

Úniková hra ve Frýdku-Místku přenese hráče do dob hippies a šedesátých let minulého století. I zde na vás bude čekat spousta šifer a hádanek, které musíte vyluštit do 60minut. Doporučuje se hrát hru ve dvou až pěti lidech, ve věkové kategorii od 13ti let.

Tato zábava je vhodná nejen pro volný čas s rodinou a kamarády, ale také na firemní večírky a teambuilding. Tato skvělá zábava na vás čeká ve Frýdku na třídě T. G. Masaryka 1101.

Další články