Jaké jsou zkušenosti klientů s firmou Extéria?

Jaké jsou zkušenosti klientů s firmou Extéria?

Hledáte firmu, která se zabývá poskytováním poradenství v oblasti BOZP a PO? Nemáte bezpečnost práce a požární ochranu v podniku vyřešenou, proto se chcete svěřit do rukou firmy, která toto naopak vyřešené má? V případě, že se rozhodnete svěřit se do rukou odborníků, doporučujeme vám vsadit na reference a recenze, které jsou plné zkušeností lidí, jež zkusili spolupráci s konkrétními firmami před vámi. Právě reference a recenze vám mohou dát opět nový pohled na danou firmu, tím si buďte jisti. 

Mít vyřešené BOZP a PO, to jsou dvě nutnosti, bez kterých se lidé neobejdou. Jsou to zkrátka a dobře povinnosti, které jsou podmíněny vysokou pokutou sahající až do výše několika set tisíc korun, ne-li do výše několika milionů korun. Pokud BOZP a PO vyřešené máte, můžete být bez starostí, jelikož podnikáte bezpečně. Pokud je vyřešené nemáte, nepodnikáte bezpečně a je problém na světě. 

Jak jsme zmínili, nemusíte těmto oborům rozumět, stačí, když si zkrátka a dobře najmete firmu, která se na tyto dva obory zaměřuje. 

Svěřte se do rukou firmy Extéria

Pokud budete hledat firmu poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO, narazíte na firmu Extéria. Jedná se o přední firmu poskytující poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, která je v současné době vyhledávaná také na Slovensku, kde působí taktéž. 

Proč je firma Extéria kladně hodnocena?

Otázkou možná je, proč je právě firma Extéria tak kladně hodnocena, jak je. Podíl na tom má zejména nízká cena, která se v žádném případě neodráží na kvalitě poskytovaných služeb. Kromě toho firma Extéria patří k těm společnostem, které si neúčtují nic navíc – není zaúčtována ani minuta navíc, kterou technik stráví ve vašem podniku déle, než plánoval, není zaúčtovaný ani jeden jediný projetý kilometr navíc. 

Také je kladně hodnocená i telefonická podpora, samozřejmě i to, že díky firmě Extéria projdete kontrolami na výbornou.

Další články