Gastrofestival Frýdek-Místek plný chutí a Beskydské rekordy opět ve městě

Gastrofestival Frýdek-Místek plný chutí a Beskydské rekordy

V Sobotu 17. srpna si na své přijdou všichni milovníci dobrého jídla a pití. Park pod zámkem bude hostit další ročník gastrofestivalu Frýdek-Místek plný chutí a XI. Beskydské rekordy.

Letos se návštěvníci mohou těšit opět na gastronomické zázraky, nevšední zážitky a bohatý doprovodný program pro celou rodinu v pohodovém prostředí. Budete moci zhlédnout výstavy Muzea Beskyd, vystoupení folklorního spolku Sedmikvítek, kapely Platonic, Stanley´s Dixie Street Bandu, Olympic Revivalu nebo legendární skupinu Turbo.

„Gastrofestival bude i v tomto ročníku hledat ten nejlepší slaný a sladký štrúdl. Vítězové jednotlivých kategorií pak obdrží hodnotné ceny, které se hodí do každé kuchyně,“ láká ředitelka Turistického informačního centra Frýdek-Místek Monika Konvičná.

Kromě připravených kuchařských show s Markétou Hrubešovou, gastronomických soutěží a školy čepování piva bude celá akce, kterou provede oblíbený moderátor Vojtěch Bernatský, doplněna o velkou dětskou zónu, doprovodný program v podobě hudebních vystoupení a XI. ročník akce Beskydské rekordy.

K dostatečnému počtu účastníků festivalu i rekordů by měly přispět ochutnávky české i zahraniční kuchyně. Burgery, žebra, cizrnové kari, guláše, řízky, bramboráky, tvarůžkové hotdogy, zákusky, donuty či rolovaná zmrzlina. Pohodu i tentokrát doplní míchané nápoje, víno či ochutnávka piv.

Harmonogram akce a další informace naleznete na www.fmplnychuti.cz.

Další články