Frýdek-Místek se těší ze zubní pohotovosti 

Frýdek-Místek se těší ze zubní pohotovosti

Akutní bolest zubů může znepříjemnit život každé z nás. Většinou k tomuto dojde v okamžiku, kdy to nejméně čekáme. A jelikož nám nepříjemná bolest může zmařit plány, hledáme rychlé a efektivní řešení problému. Ve Frýdku-Místku však museli občané dlouho čekat na chvíli, kdy je jejich zubař objedná. Nyní je však tomuto problému konec. Pokud totiž všechno půjde podle plánu, už brzy se mohou občané moravskoslezského města těšit ze zubní pohotovosti. 

V nedávné době došlo k zasedání, na kterém se sešli nejen představitelé města a kraje, ale také profesní zubařské komory a zdravotnického zařízení, kteří se úspěšně dohodli na podmínkách nutných pro vznik zmiňované zubní pohotovosti. Jak už z textu vyplývá, pro občany Frýdku-Místku je to opravdu pozitivní správa, která o něco zvýší kvalitu života ve městě. 

Nabízí se otázka, kde by měla zubní pohotovost vzniknout. Své místo dle domluvy najde ve frýdeckomístecké nemocnici, kde ostatně dříve měla také své místo. Dalo by se říct, že občané budou svědky takového déjá vu.  

Další články