Aquapark Olešna Frýdek-Místek

aqupark olešná

Adresa: Nad Přehradou 2290
Web:
http://aquapark-olesna.cz/
Kontakt:
/
Tel:
558 638 754

Popis:   Každé město by mělo mít svůj vlastní aquapark. Není tomu jinak ani ve Frýdku-Místku, kde je velice populární Aquapark Olešná. Tento bazén vlastní společnost Sportplex Frýdek-Místek, s. r. o. Tato společnost byla založena zhruba před třinácti lety kvůli tomu, aby se v tomto městě začaly více provozovat sportovní zařízení. Najednou do jejich moci spadl i aquapark a ten se od té doby jenom rozvíjí a zlepšuje.

Najdete zde nejen letní koupaliště, které zahájilo provoz zhruba před sedmi lety, ale také si můžete zaplavat v krytém bazéně, který otevřel své brány o rok později. Co se týče letní části tohoto aquaparku – jedná se o největší a nejmodernější nerezový aquapark v České republice. U lidí je velice oblíbený hlavně kvůli tomu, že má neskutečně krásný výhled na Beskydy a Lysou horu.

Co se týče toho krytého bazénu, ten poskytuje během celého roku nejen možnost plaveckého bazénu, ale také je plný zážitků pro děti i pro dospělé, protože se zde nachází řada atrakcí, mezi které se řadí například divoká řeka, tobogán s videoprojekcemi, dále také proudový kanál nebo pro ty nejmenší je k dispozici i dětský koutek.

Další články