Železniční přejezd na ul. Míru je opět otevřen

železniční přejezd

Jelikož je Frýdek-Místek krásné město, neustále se sem jezdí. Dokonce i když se ráno do práce ženou lidé, co zde žijí, tak jsou silnice opravdu ucpané. Právě proto se zde bude budovat obchvat, aby se zmírnily návaly na nejvíce frekventovaných místech. Bohužel to nebudou jediné opravy, které se ve městě budou dít. Nedávno jsme se doslechli taky o uzavírce železničního přejezdu, která se konala na ulici Míru ve Frýdku.

Takových uzavírek je v poslední době habaděj. Všechno se opravuje ještě před zimou, protože v zimě bude mnohem komplikovanější všechno dávat dohromady. Navíc díky zvýšenému množství projetých vlaků během vánočních svátků se není čemu divit, když se nyní tak výrazně opravují železniční přejezdy. Přes vánoční svátky se nesmí vyskytnout tak četné situace, kdy vlaky měly zpoždění z důvodu oprav na trati. Letos musí jít opravdu všechno jako po másle.

Vloni bylo stížností na vlaky opravdu habaděj, ale za zpoždění často mohlo nevlídné počasí, ovšem nyní se dělá všechno proto, aby ani počasí nemohlo nijak zkomplikovat dopravu vlakem.

Nedávno jste se mohli dočíst o tom, že se bude opravovat železniční přejezd na ulici Míru ve Frýdku. K tomu vám nyní přinášíme informace.

Uzavírka skončila!

Je skvělé, že tato uzavírka netrvala dlouho. Trvala pouze od 7. do 11. října, a to proto, že se zde prováděly stavební práce konkrétně na trati Ostrava –  Frýdek-Místek, kdy se kříží ulice na Míru a ulice Křižíkova ve Frýdku.

Tento spoj byl nahrazen samozřejmě autobusovou dopravou, která vedla mezi stanicemi Lískovec a Frýdek-Místek.

Jak tato uzavírka komplikovala dopravu?

Pro řidiče automobilů byla objízdná trasa vedena obousměrně po místní komunikaci, která vedle ulicí Křižíkova, dále pak po ulici Nádražní v k.ú. Sviadnov, dále pak vedla po ulici Ostrasvká až po ulici J. Opletala, ulici Revoluční a po místní komunikaci ulice Míru.

Další články