Pátrání po pohřešovaném muži z Frýdku-Místku

Pohřešovaný muž

Policie ČR se obrací na veřejnost s prosbou o pomoc při pátrání po čtyřiapadesátiletém muži z Frýdku-Místku. Oznámení učinila manželka pohřešovaného, která uvedla, že její muž odešel dne 8. března 2018 kolem 17:00 hodin z místa trvalého bydliště neznámo kam a domů se do dnešního dne nevrátil. Taktéž do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu.

Popis pohřešované osoby:

muž zdánlivého stáří 50 – 55 let, 170 cm vysoké hubené postavy, krátkých šedých vlasů česaných dozadu, má tzv. kouty, na tváři má šedý knír. Chůze pohřešovaného mírně shrbená.

V době odchodu měl na sobě černou košili, modré rifle a černou koženou bundu, na nohou sportovní boty taktéž černé barvy.

Pohřešovaný odešel z místa trvalého bydliště bez osobních dokladů, mobilního telefonu, u sebe měl pouze malou finanční částku. Dle sdělení rodiny by se pohřešovaný mohl pohybovat na území hlavního města Prahy.

Žádáme osoby, které přišly s uvedeným mužem do kontaktu nebo mohou poskytnout informace k jeho aktuálnímu pobytu, aby neprodleně kontaktovaly linku 158 či nejbližší policejní služebnu.

Bližší informace o pohřešovaném a to, zda je pátrání stále aktuální naleznete zde:

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=8520409180702

Za poskytnuté informace předem děkujeme.

Další články