Atleti z Frýdku-Místku bodují! Jak dopadli na mistrovství?

atleti bodují

Na podzim vzniká celá hromada soutěží, na kterých se rozhodne prezentovat mnoho měst. Například se konají různé běžecké závody nebo třeba atletické soutěže. Například posledně se konal běžecký závod RUNFEST, který byl opravdu jedinečný. Dokonce i charitní tým z Frýdku-Místku se účastnil a rozhodně neskončil na posledním místě, ale přijel s chvályhodným časem. Nicméně i na Mistrovství České republiky v atletice se Frýdek-Místek prezentoval. Jak dopadl?

Podzim se opravdu nese ve znamení mnoha sportovních aktivit. Nejen, že se konají již zmiňovaná mistrovství nebo taky různé běžecké závody, během podzimu se začíná i více sportovat obecně, protože venku už není „vedro k padnutí“. Výrazně více se začíná běhat, ale taky se chodí na krytá hřiště či kurty, protože počasí nepřeje a lidé se svých oblíbených sportovních aktivit nechtějí vzdát.

Atleti z Frýdku-Místku zatím výrazně bodují!

Atleti v poslední době opravdu skvěle reprezentují toto krásné město. Opravdu během podzimu sbírají jeden úspěch za druhým, jedno ocenění za druhým. Nedávno se TJ Slezan Frýdek-Místek vydal na finále Mistrovství České republiky, kdy město reprezentovaly starší žákyně. Juniorky nedávno taky odnesly poměrné úspěchy, ale nemusely cestovat tak daleko. Starší žákyně se vydaly až do Jablonce nad Nisou.

K celé této dlouhé cestě jim bohužel nepřálo počasí, což bylo pro ně trochu překážkou, ale žádná překážka se přece nedá překročit.

Jak skončily starší žákyně na mistrovství?

Díky tomu, že byla zima, foukal vítr a k tomu navíc pršelo, byly trochu starší žákyně z Frýdku-Místku oslabené, přesto vybojovaly krásné šesté místo! Což je skvělé! Jednalo se přece o Mistrovství České republiky, konkurence tedy byla opravdu silná. V jednotlivých disciplínách dívky končily individuálně velice dobře. Štafeta se doběhla čtvrtá v pořadí, v řadě disciplín dívky skončily na šesté pozici.

I přesto, že se dívky nedostaly do první pětky, jim patří velká gratulace, protože je to opravdu skvělý a výrazný výsledek a skvělá reprezentace města.

Další články