Ve Frýdku-Místku se budou vysazovat stromy

Ve Frýdku-Místku se budou vysazovat stromy

Více zeleně, to je novoroční předsevzetí města Frýdek-Místek, které neváhá a rázem plní své novoroční předsevzetí. Podle posledních informací se budou ve městě vysazovat stromy na soukromých pozemcích, čímž dojde k podpoře a také rozvoji zeleně na území města. Zatímco na městských pozemcích jsou stromy vysázeny, soukromé pozemky trochu zaostávaly, ale to se nyní napraví. Zeleň se bude vysazovat i na místa, která patří fyzickým osobám nebo právnickým osobám či fyzickým osobám podnikajícím.  

Nové stromy si může nechat vysázet každý, kdo je majitelem pozemku, jenž spadá do katastrálního území Frýdek-Místek, Chlebovice, Lysůvky, také Panské Nové Dvory nebo Skalice u Frýdku-Místku. Pokud je však na pozemku orná půda nebo se jedná o lesní pozemek, zde není možné nechat si stromy vysázet.  

Abyste si mohli nechat vysázet stromy na pozemku, musíte splnit jednu podmínku, a to vyplnit žádost, k níž doložíte zákres plánované výsadby dřevin do mapy a také popis projektu. Nepostradatelná je i plná moc pro zastupování a souhlas spoluvlastníka pozemku.  

Další články