Už jste se přihlásili do Craft RunFestu?

Czech RunFest

Hlavně v létě jsme se mohli účastnit různých sportovních akcí, mezi které se řadily hlavně různé běžecké závody. Jelikož už létu dávno odzvonilo, řada lidí byla zklamaná, protože si myslela, že už žádný takový závod nyní nebude. Jenže běžet se dá samozřejmě i během podzimu či během zimy, proto ještě neodkládejte běžeckou obuv a připojte se do aktuálního běžeckého závodu, který se koná v nedaleké Ostravě.

Ostrava je jenom kousek vzdálená od krásného města Frýdek-Místek, což umožňuje obyvatelům se bez rozmyslu rozhodnout běžet závod, který se už tak rychle blíží. Jedná se o běžecký závod Craft RunFest, který je tak dlouho očekávaný. Běží se hned v centru Ostravy a budete si moct nejen pořádně zaběhnout, ale hlavně se dobře pobavíte při skvělé muzice.

Kdy se koná?

Tento běžecký závod se koná už 24. září, tudíž není čas otálet. Startuje se na Masarykově náměstí a běží se nejen maraton, ale také půl maraton, dále běh na deset kilometrů, poté taky štafety 6×6 kilometrů a najdou se i běžecké závody pro děti. Samozřejmě závody pro děti jsou pro všechny děti všech věkových kategorií. Dokonce mohou běžet i maminky s kočárky.

Poběžte pro dobrou věc!

Tento běh je samozřejmě pro dobrou věc. Je to benefiční běh RunFest BĚH PRO handicapované. Koná se pod záštitou projektu JOYRUN.

Samozřejmě nemusíte jenom závodit, ale také můžete přijít jen tak zafandit. Fandit můžete nejen běžcům z řad našich známých, ale rozhodně můžete přijít fandit i české maratonské špičce, která se také tohoto závodu samozřejmě účastní. Dokonce mají přijet i maratonští běžci z celé Evropy, tudíž rozhodně bude na co se dívat.

Jaký je cíl této akce?

Tato akce si samozřejmě něco klade i za cíl. Hlavně chtějí přispět na dobrou věc, ale také chtějí maraton jako takový představit široké veřejnosti. Také chtějí trochu rozzářit centrum Ostravy.

Další články