Práce ve skladu je těžká a náročná. Víme, jak ji zlehčit

Práce ve skladu je těžká

Každý skladník moc dobře ví, jak je jeho práce těžká a náročná. Bohužel mnozí lidé si to neuvědomují a neuvědomují si to často ani samotní zaměstnavatelé, kteří chtějí po skladnících manipulaci s ohromně těžkými paletami a jinými věcmi. Zaměstnavatelé si však musí uvědomit, že zlehčení práce ve skladu je prospěšné pro firmu, není to prospěšné jenom pro její zaměstnance. Když totiž bude práce ve skladu ulehčena, bude také vše probíhat rychleji a firma bude díky skladu prosperovat. Vše do sebe hezky zapadá, proto neváhejte už ani minutu a do skladu svým zaměstnancům přivezte manipulační techniku,

Manipulační technika jsou stroje, přístroje a pomůcky, díky nimž lze práci ve skladu zlehčit. Nejde ji sice plně anulovat, protože je nutné, aby byly vozíky a jiná manipulační technika někým ovládány, ale lze ji výrazně zlehčit. Manipulační technika totiž přemístí těžké palety se zbožím nebo s výrobky, také si poradí s těžkými krabicemi nebo balíky, které je riskantní nosit v rukou.

Otázkou však je, do jaké konkrétní manipulační techniky investovat, vždyť na trhu se nachází jedna manipulační technika vedle druhé. Pro kterou se rozhodnout? Pokud chcete investovat do kvality a mít jistotu, že bude vše od pojezdového kolečka až po použitý materiál ve vysoké kvalitě, tak doporučujeme firmu CONE DEESIGN Int. s.r.o.

Vozíky do každého skladu

Ať už má firma malý nebo velký sklad, jistě se veškeré zboží nebo případně výrobky přináší na paletách, a právě s paletami je třeba manipulovat, s čímž pomůže manipulační technika v podobě vozíků. Do větších skladů, které jsou plné vysokých polic, kam nedosáhne ani nadprůměrně vysoký člověk, jsou vhodné vysokozdvižné ruční vozíky, které se snadno ovládají a s nimiž je manipulace s paletami jedna radost.

Pokud jste majitelem menšího skladu, vystačíte si s nízkozdvižným vozíkem, který se však hodí i do každého velkého skladu.

Jsou libo elektrické inovace?

Nesmíme zapomenout na elektrické inovace zmiňovaných vozíků. Nízkozdvižné elektrické vozíky a elektrické vysokozdvižné vozíky práci ještě zefektivňují. Co se týče ovládání, nejsou o nic složitější než ovládání klasických podob vozíků.

Další články