Obi Frýdek-Místek

OBI

Adresa: Příborská, Frýdek-Místek
Web:
https://www.obi.cz/prodejny/frydek-mistek/
Kontakt:
/
Tel:
277 001 004

Popis: Prodejny OBI jsou známé tím, že si zde přijdou na své hlavně kutilové, kteří se rozhodli například opravit domácnosti. Jedna taková pobočka se v nedávných letech otevřela také i ve Frýdku-Místku, kde ji najdete na výše uvedené adrese. Prodejna OBI má široký sortiment – nabízí hlavně barvy a tapety, které si můžete namíchat přesně podle vašeho gusta. S tím vám navíc ochotně pomůže zdejší personál.

Samozřejmě to není jenom o barvách, ale taky zde najdete vše potřebné pro vaši zahradu – ploty, osiva, skleníky i zahradní nářadí najdete pod jednou střechou. Je skvělé, že pokud nářadí potřebujete jenom jednorázově, můžete si ho zde vypůjčit a nemusíte ho kupovat, když víte, že už ho nikdy v životě nebudete potřebovat.

OBI se však snaží o tu největší spokojenost svých zákazníků, a tak vytvořil například dárkovou kartu pro naše blízké. Navíc je zde velice sympatický personál, který vždy poradí tak, jak potřebujeme. Mnohdy taky upozorní na to, na co si máme dávat pozor, což je rozhodně cení.

Další články