Námořníci z Olešné připlují o prázdninách

Námořníci z Olešné

Dny utíkají jako voda a mnoho z nás už se rozhlíží po letní dovolené nebo letních táborech pro děti. Většina rodičů musí velkou část prázdnin věnovat práci a hledá proto pro děti zábavné aktivity, aby si prázdniny užily co možná nejvíce.

Pokud vaše dítě či děti mají rády vodu, přináší Aquapark Olešná skvělou nabídku letního plaveckého tábora. Tábor nabízí skvělou zábavu pro děti, pohybové hry na suchu i ve vodě a hlavně výuku plavání pro neplavce. Pro pokročilejší plavce je připraveno zdokonalování plavecké techniky. Tábor je určen pro děti od 6 do 12 let. Výuka samozřejmě probíhá pod vedením kvalifikovaných instruktorů a vodního záchranáře. Ti si děti rozdělí do skupinek podle věku a plaveckých dovedností.

Cena tábora

Cena tábora je 2 550 Kč za pět dní, vždy od pondělí do pátku od 8 do 16 hodin. V ceně je oběd, který zahrnuje polévku a hlavní jídlo, na odpoledne je pro děti připravená svačinka.

Tábor měl premiéru minulý rok, kdy slavil velké úspěchy u dětí i rodičů. Více se dozvíte na webových stránkách Aquaparku Olešná.

Termíny táboru:

  1. – 13. 7. 2018
  2. – 27. 7. 2018
  3. – 10. 8. 2018
  4. – 24. 8. 2018

Další články