Je libo trocha středověkého adrenalinu?

středověký adrenalin

Pokud milujete adrenalin, pak se většinou vydáváte skočit si padákem nebo třeba bungee-jumping, ale není to nic, co by se řadilo mezi levné zábavy. Raději byste měli vyzkoušet trochu jinou formu zábavy, kterou vám nabízí například Ostrava. Od Frýdku-Místku je Ostrava vzdálená pár kilometrů, tudíž vám určitě nevadí takový menší výlet do tak krásného města. Navíc v něm najdete jednu z forem trochu adrenalinové zábavy, kterou rozhodně musíte vyzkoušet!

Touto zábavou máme na mysli únikové hry. Jedná se o fantastický zážitek, který je nejlepší zažít tehdy, když je venku hnusně, když prší. Většinou chcete sedět doma, ale každý den byste měli prožít naplno, ať už je počasí jakékoliv. Únikové hry jsou tu vždycky, ale nejlepší je jich využít tehdy, když prší, protože během hezkého počasí se dají zažít zase trochu jiné věci.

Únikové hry se staly v poslední době opravdu oblíbené. Vznikají najednou v mnoha městech České republiky, ale lidé se nejčastěji schylují právě do Ostravy, protože zde je nejvíce možností, jak byste takovou hru měli prožít.

Jaké únikové hry tu najdeme?

Únikové hry v Ostravě The Chamber nabízí tři tipy her. Jednou z nich he taková ta klasika nazvaná „Tajemná pracovna“. Tu ale většinou naleznete opravdu všude. Co se týče dalších možností, jak tuto hru zahrát, tak můžete využít takzvané „Hackerovo doupě“, které je tou pravou volbou pro ty, kteří milují internet a technologie.

Tou nejzajímavější a zároveň netěžší únikovou hrou je rozhodně „Útěk ze středověkého žaláře“, který láká milovníky této zábavy z širokého okolí.

V čem spočívá tato hra?

Tato hra je určena až pro osm osob, kdy se skupina může skládat z kohokoliv. Nejčastěji sem jezdí rodiny, ale taky i blízcí přátelé nebo třeba se touto formou konají i teambuildingy. Ostatně tato hra vás zavede do středověku, kdy se octnete v naprosto autentickém žaláři, kde budete dokonce přivázáni. Bude si vás hlídat stráž, uvidíte stopy těch, kteří během šedesáti minut nestihli utéct. Rozhodně budete mít strach, ale to, co vás bude naplňovat, bude hlavně i adrenalin.

Pokud venku tedy prší, zajeďte si do Ostravy pro porci té nejlepší zábavy!

Další články