Co letos hrají v nejznámějších českých divadlech?

Hry v divadlech 2018

Pokud máte volný večer, rozhodně byste ho neměli trávit doma při seriálech, které se stejně neustále opakují. Raději něco podnikněte, vždyť jde toho v dnešním světě dělat tolik! Pokud přemýšlíte, co byste podniknuli, možná byste mohli zajít na nějakou výstavu (hojně se konají například v Brně nebo v Ostravě). S přáteli se můžete vydat zkusit únikovou hru, což je zábava, kterou najdete takřka v každém velkém městě Česka. Jestliže ale toužíte po něčem kulturním, zajděte si do divadla.

Dnes a denně se pro vás hrají divadla, která vám do slova a do písmene zatají dech. Pokud plánujete jet do Prahy, jednou vaší aktivitou, kterou zde podniknete, by měla být právě návštěva nějakého z divadelních představení. Přece jenom v Praze se hrají ta nejlepší představení vůbec s těmi nejlepšími herci. Stačí si jenom vybrat, divadel je v našem hlavním městě habaděj a každé hraje denně několik představení, která jsou víc jak lákavá.

Natěrač

Pokud milujete bláznivé komedie se známými herci, zamilujete si rozhodně i divadelní hru Natěrač, kterou hrají v Divadle Gong. Hra pojednává o poměrně neúspěšném herci, který se živí aktuálně jako natěrač a který nečekaně dostane svou životní roli. V hlavních rolích můžete vidět například Leoše Nohu, Barboru Mottlovou nebo Evu Decastelo.

Dvě facky a pohřeb

Trochu netypické divadelní představení v čele s Luďkem Sobotou si můžete užít například na konci ledna v Divadle Semafor. Bude to skutečně zábavný večer, během kterého nebude nouze o historky, zábavné scénky nebo o vyprávění našeho nejznámějšího komika. Kromě něj se můžete těšit na Adrianu Sobotovou nebo na Petra Kroutila.

Muž se železnou maskou

Jestliže milujete muzikály, měli byste zajít na Muže se železnou maskou. Tento muzikál vás rozhodně zvedne ze židlí. Jedná se o velice dobrodružný muzikál Michala Davida, v němž samozřejmě vystoupí i slavné románové postavy. V hlavních rolích uvidíte Davida Gránského, Josefa Vojtka, Josefa Štágra nebo Petra Koláře. Muzikál Muž se železnou maskou hrají v pražském Divadle Broadway až do poloviny letošního června.

Další články