HipHop žije – a přijede do blízké Ostravy!

HipHop žije

Obyvatelé Frýdku-Místku se mají rozhodně skvěle. Přece jenom dnes a denně se město snaží o to, aby se zde obyvatelům dobře žilo, aby zde měli pořád co dělat. Pokud se však náhodou stane, že se tu nemá co dělat, pak se většinou lidé vydají do nedaleké Ostravy, kde to vždycky žije. Dokonce se v mnoha případech i Ostravané přesouvají do Frýdku-Místku, když zde probíhá něco, co je naprosto zaujme.

Například během léta sem Ostravané jezdili oslavit 750. výročí města Frýdek-Místek. Byl zde bohatý kulturní program, na který si přišli zkrátka naprosto všichni. Ovšem během září se nahrnou zase všichni zpátky do Ostravy, protože se blíží neskutečný Hip Hop žije!

Co to je za akci?

Hip Hop žije je skvělý hudební večer, kdy přijedou do vašeho města ti nejlepší rapeři nejen z České republiky, ale také i ze zahraniční hudební scény. Jejich lístky jsou většinou marně k dostání těsně před koncertem. Během tohoto večera zazní ty nejlepší hity těch nejlepších raperů, dokonce je možnost si zakoupit i VIP lístek, abyste mohli za těmi nejlepšími hvězdami vůbec.

Kdy tento večer vypukne?

Hip Hop žije Ostrava 2017 startuje už 2. září! A kupodivu je nutné zmínit, že poprvé za svou existenci míří tento skvělý festival i do České republiky! Většinou se totiž všichni sjížděli do různých slovenských měst, ale letos to na plné čáře vyhrála i Ostrava!

Lístky jsou stále ještě v předprodeji, samozřejmě bude možnost koupit si je i na místě. Vše vypukne v pět hodin odpoledne, a to na národní kulturní památce Dolní oblast Vítkovice. Toto vyhlášené industriální prostředí tak přivítá raperské hvězdy současnosti, mezi něž se řadí například KONTRAFAKT, dále také Majk Spirit, Separ, Paulie Garand a mnoho, mnoho dalších!

Máte se tedy rozhodně na co těšit, tak nezůstávejte doma a pojďme společně s námi ukončit letošní horké léto!

Další články