Zahájení SWEETSEN FESTU se blíží!

Sweetsen fest 2018

Bohatý program, skvělá atmosféra, hromada zábavy a nával hudby! To vše na vás čeká od 20. června 2018 na přehradě Olešná, kde proběhne slavnostní zahájení legendárního SWEETSEN FESTU. Oslavy 15. výročí festivalu přinesou 10 scén a skvělou zábavu během 5 dnů. Vstup na festival je zcela zdarma!

Slavnostní zahájení festivalu SWEETSEN FEST

14:00 – 19:00 bohatý doprovodný program a atrakce pro děti i celou rodinu

18:00 – 22:30 Big BLAST! Band a frýdecko-místečtí hosté

Andělské trio: Mirai, Marian Friedl & Beránci a vlci, David Stypka & Bandjeez

Dále vystoupí: René Souček, Martin Chodúr, Hana Kopřivová, Behind the Door, Šuba Duba band, Milan Michna, Plyš, Milan Cyrus, studenti Základní umělecké školy Frýdek-Místek a další…

23.00 – 1:00 Electroswing afterparty: DJs Troz Savoy & Mr. Harwey Miller

Největší scéna v historii festivalu, program na pláži i na vodní hladině, vyhlídkové lety vrtulníkem.

Hlavní program

Pondělí 18.června
17:00 Vernisáž výstavy Frýdek-Místek a architektura ve veřejném prostoru a představení dostavby nové scény Národního domu, host Eva Jiřičná

Čtvrtek 21.června
17:00 – 18:00 Prezentace architektonických záměrů na území města Frýdek-Místek
18:00 – 20:00 Symfonický orchestr Frýdek-Místek & SLPT Ostravica – Ladí…neladí

20:00 – 21:30 Poetické pásmo frýdecko-místeckých literátů – Klára Bajerová, Radana Šatánková, Nela Chamrádová, Petr Benke, Filip Šimeček, Luboš Majzlík, Valérie Klosová, Hubert Ličman

DANCE STAGE

Park pod zámkem, Frýdek

Čtvrtek 21. června 2018

14:00 – 14:30 Gymnastika
14:30 – 15:00 TS Aktiv
15:00 – 15:30 Dancepoint
15:30 – 16:00 Funky Beat
16:00 – 17:00 Battly pro veřejnost o ceny
17:00 – 18:30 Hlavní Show a taneční hosté
18:30 – 19:30 Šuba Duba Band

Doprovodný program: taneční dílny, Pole Dance, Body Paint, dětské atrakce

POD SVÍCNEM STAGE

areál stadionu, Frýdek

Pátek 22. a sobota 23.čevna 2018

Pátek 22.června
16:10 – 17:00 The Hatmakers
17:30 – 18:30 Nedivoč
19:00 – 20:00 Plyš
20:20 – 21:20 René Souček & Marek Hlosta
22:00 – 23:00 Tomáš Kočko & Orchestr
23:30 – 00:30 Dolls in the Factory

Sobota 23.června
15:00 – 15:40 Fell on Mad Days
16:10 – 16:50 Uni-corn
17:20 – 18:20 Bad Joker’s Cream
18:50 – 19:50 Positive
20:20 – 21:20 Downbelow
21:50 – 23:00 David Stypka & Bandjeez
23:00 Předání symbolického šeku společnostem ADRA, Charita a Podané ruce
23:30 – 00:30 Slepí Křováci

STOUN STAGE

areál stadionu, Frýdek

Pátek 22. a sobota 23.čevna 2018

Pátek 22.června
HOUSE & EDM & BREAKBEAT

17:00 – 18:00 Kamil F
18:00 – 19:00 Mike Zee
19:00 – 20:00 Ottum
20:00 – 21:00 em_es
21:00 – 22:00 The Slims
22:00 – 23:00 Rob Nash
23:00 – 00:00 Meicos b2b Olaf Morafson
00:00 – 01:00 Harakiri Breaks Brothers (special Bass House set)
01:00 – 02:00 Criminal Noise
02:00 – 03:00 Joe Hard

Sobota 23. června
DRUM AND BASS

18:00 – 18:45 Koube
18:45 – 19:30 Shaity
19:30 – 20:15 Lahire b2b Shup-X
20:15 – 21:00 Hell Hannz b2b Onder
21:00 – 21:45 Elbrus b2b Gifi G
21:45 – 22:30 Elora b2b Mjezd
22:30 – 23:15 Buckx
23:15 – 00:00 Fantek & Pex
00:00 – 00:45 Lineart b2b Drum-It
00:45 – 01:30 Orbit b2b X Trail
01:30 – 02:15 Shmi-Tec (Shmidoo vs Hypothec)
02:15 – 03:00 Bones

PAVLAČ ŠAPITÓ

areál stadionu, Frýdek

Pátek 22. a sobota 23.čevna 2018

Pátek 22.června
17:00 – 17:40 Kazachstán
18:10 – 18:50 432 Hz
19:20 – 20:10 Hana Kopřivová & Marcela Kučová
20:40 – 21:40 Under the Skin
22:10 – 23:10 Surf Tricks
23:40 – 00:40 Zpocený Voko

Sobota 23.června
17:00 – 17:40 Moonshye
18:10 – 18:50 Attack.Co
19:20 – 20:10 Pleasure Without Problems
20:40 – 21:40 Trochumoc
22:10 – 23:10 Chessneck
23:40 – 00:40 Mletý Standard

U ARNOŠTA

areál stadionu, Frýdek

Pátek 22. a sobota 23.čevna 2018

Pátek 22.června
17:00 – 17:40 Marian 333
18:10 – 19:00 Mroš & The Voices
19:20 – 20:10 Kaczi
20:40 – 21:40 Jaroslav Pszczolka
22:10 – 23:10 Café Industrial
23:40 – 00:40 Acoustic Irish

Sobota 23.června
17:00 – 17:40 Pokustone
18:10 – 18:50 Hrozen
19:20 – 20:10 Tykráso
20:40 – 21:40 FM Band
22:10 – 23:10 Sasa Band
23:40 – 00:40 FrMol – improvizační divadlo

REC.STAGE

areál stadionu, Frýdek

Pátek 22. a sobota 23.června 2018

Pátek 22.června
15:00 – 21:00 busking – volná scéna pro návštěvníky
21:20 – 22:00 Pilot Season s F-M hostem
22:20 – 24:00 busking – volná scéna pro návštěvníky

Sobota 23.června
14:00 – 18:00 busking – volná scéna pro návštěvníky
18:20 – 18:50 Oscar Mike s F-M hostem
19:00 – 19:30 busking – volná scéna pro návštěvníky
19:50 – 20:20 Kool-Aid s F-M hostem
20:30 – 21:00 busking – volná scéna pro návštěvníky
21:20 – 21:50 Teepee s F-M hostem
22:00 – 24:00 busking – volná scéna pro návštěvníky

DĚTSKÝ PROGRAM

areál stadionu, Frýdek

Pátek 22. června 15:00 – 19:00
Sobota 23. června 14:00 – 19:00

Dětský program & tvůrčí dílny pro děti: výtvarné, fotografické a keramické workshopy SVČ Klíč na téma Retro dovolená s podporou Nadace OKD.

FAUNAPARK
areál Faunaparku, bývalé ředitelství společnosti Slezan, Frýdek

Neděle 24.čevna 2018

13:00 – 17:00 Dětský program s dílničkami, budeníky a zvířátky v parku
14:00 – 16:00 Dětská busking scéna ve stodole

DIVADELNÍ SCÉNA
bývalé ředitelství společnosti Slezan, Frýdek

Neděle 24.čevna 2018

DIVADELNÍ KLUB
12:00 – 13:30 divadelní soubor D.N.A. – pásmo pohádek
14:00 – 15.30 Impro FrMol
16:00 – 17:00 divadelní soubor D.N.A. – Dívčí válka

Doprava

Retro kyvadlová doprava autobusy od 15 do 19 hodin ze zastávek Poliklinika, vlakové nádraží a Zámecké náměstí. Jízdné je zdarma, ale na místě budou usměvavá děvčata a kasičky veřejných sbírek, kde můžete přispět dle chuti.

Další články

Leave a Comment